Descrizione del prodotto Acer Aspire 3D 15 SE A3D15-71GM-734V NH.QNHEC.002 Computer portatile, i7-13620H, 15,6", 4K, 32GB, 1TB, RTX 4050, W11P, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-13620H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 135 |
| Model notebooku | A3D15-71GM-734V |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 3840x2160 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,32 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 239,9 |
| Šířka (mm) | 362,3 |
| Hloubka (mm) | 24,6 |
| Paměť | 6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 350 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 57 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Aspire 3D 15 SpatialLabs Edition (A3D15-71GM-734V)
* SW SpatialLabs Experience Center Pro
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core i7-13620H (10 core - 6P + 4E, 16 thread, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
Memoria: 2x 16GB DDR5
Numero di slot (totale/liberi): 2 slot DDR5 (2/0)
Disco rigido: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 15,6" UHD 3840x2160 (1920x2160 in modalità 3D) lucido IPS, Adobe RGB 100%, 350 nit, con supporto 3D SpatialLabs
Scheda grafica: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6GB GDDR6
Audio: 2x altoparlante; 2x microfono
Web camera: HD USB TNR + 2x VGA SpatialLabs Eye tracking cam
Dispositivo di puntamento: Precision Touchpad
Tastiera numerica: sì
Retroilluminazione tastiera: sì (bianco)
Lettore di impronte digitali: no
Rete: GbE
Comunicazione wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT)
Connettori USB:
* 1x USB-C™ con supporto: USB 3.2 Gen 2 (fino a 10 Gb/s)/DisplayPort tramite USB-C/ricarica tramite USB 5 V; 3 A/porta di ingresso DC 20 V; 65 W
* 3x USB-A 3.2 Gen 1
Altri connettori:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x connettore di alimentazione
* 1x slot di sicurezza Kensington
Batteria: 57Wh Li-ion
Alimentazione: 135W 5,5mm AC
Colore: nero (Obsidian black)
Dimensioni: 362,3x239,9x24,6mm
Peso: 2,32kg
Garanzia: 2 anni
* SW SpatialLabs Experience Center Pro
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core i7-13620H (10 core - 6P + 4E, 16 thread, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
Memoria: 2x 16GB DDR5
Numero di slot (totale/liberi): 2 slot DDR5 (2/0)
Disco rigido: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 15,6" UHD 3840x2160 (1920x2160 in modalità 3D) lucido IPS, Adobe RGB 100%, 350 nit, con supporto 3D SpatialLabs
Scheda grafica: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6GB GDDR6
Audio: 2x altoparlante; 2x microfono
Web camera: HD USB TNR + 2x VGA SpatialLabs Eye tracking cam
Dispositivo di puntamento: Precision Touchpad
Tastiera numerica: sì
Retroilluminazione tastiera: sì (bianco)
Lettore di impronte digitali: no
Rete: GbE
Comunicazione wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT)
Connettori USB:
* 1x USB-C™ con supporto: USB 3.2 Gen 2 (fino a 10 Gb/s)/DisplayPort tramite USB-C/ricarica tramite USB 5 V; 3 A/porta di ingresso DC 20 V; 65 W
* 3x USB-A 3.2 Gen 1
Altri connettori:
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x connettore di alimentazione
* 1x slot di sicurezza Kensington
Batteria: 57Wh Li-ion
Alimentazione: 135W 5,5mm AC
Colore: nero (Obsidian black)
Dimensioni: 362,3x239,9x24,6mm
Peso: 2,32kg
Garanzia: 2 anni











