Descrizione del prodotto Acer Aspire 5 15 A515-57 NX.KQGEC.003 Computer portatile, i7-12650H, 15,6", QHD, 32GB, 1TB SSD, UHD, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 12. generace |
| Přesný model | i7-12650H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,3 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 90 |
| Napájecí konektor | 3phy |
| Model notebooku | A515-57 |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 2560x1440 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 3200 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Materiál notebooku | Hliník a plast |
| Barva | Tmavě šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,76 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 17,9 |
| Šířka (mm) | 362,9 |
| Hloubka (mm) | 237,8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,7 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.II |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Modello: Acer Aspire 5 (A515-57-79S4)
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: Intel Core i7-12650H (10C, 24 MB Cache, 2.30 GHz, max. Turbo 4.70 GHz)
Memoria: 32 GB (16 GB DDR4 Memory + 16 GB DDR4 Memory)
Numero di slot (totali/liberi): 2/0
Dimensione massima: 32 GB
Disco rigido: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Slot di espansione per disco rigido: 1x M.2
Meccanica ottica: no
Display: 15,6" QHD 2560x1440 IPS antiriflesso sRGB100% 300nits 1200:1
Scheda grafica: Intel UHD Graphics
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Webcam: HD TNR
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: Gigabit Ethernet
Comunicazione wireless: WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2
USB:
*3x USB 3.2 Gen1
*1x porta USB Type-C USB 3.2 Gen2 (fino a 10 Gbps) / Display port su USB-C / Thunderbolt 4 / Ricarica USB 5 V; 3 A / Porta DC-in 20 V; 65 W con supporto docking USB Type-C
Altri connettori:
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Lettore di schede di memoria: no
Batteria: 50 Wh, Li-ion
Alimentazione: Adattatore CA 90W 3phy
Colore: Grigio Acciaio
Materiale: alluminio e plastica
Dimensioni: 362,9 x 237,8 x 17,9 mm
Peso: 1,76 kg
Garanzia: 2 anni
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: Intel Core i7-12650H (10C, 24 MB Cache, 2.30 GHz, max. Turbo 4.70 GHz)
Memoria: 32 GB (16 GB DDR4 Memory + 16 GB DDR4 Memory)
Numero di slot (totali/liberi): 2/0
Dimensione massima: 32 GB
Disco rigido: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Slot di espansione per disco rigido: 1x M.2
Meccanica ottica: no
Display: 15,6" QHD 2560x1440 IPS antiriflesso sRGB100% 300nits 1200:1
Scheda grafica: Intel UHD Graphics
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Webcam: HD TNR
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: Gigabit Ethernet
Comunicazione wireless: WIFI 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi + BT 5.2
USB:
*3x USB 3.2 Gen1
*1x porta USB Type-C USB 3.2 Gen2 (fino a 10 Gbps) / Display port su USB-C / Thunderbolt 4 / Ricarica USB 5 V; 3 A / Porta DC-in 20 V; 65 W con supporto docking USB Type-C
Altri connettori:
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
Lettore di schede di memoria: no
Batteria: 50 Wh, Li-ion
Alimentazione: Adattatore CA 90W 3phy
Colore: Grigio Acciaio
Materiale: alluminio e plastica
Dimensioni: 362,9 x 237,8 x 17,9 mm
Peso: 1,76 kg
Garanzia: 2 anni











