Descrizione del prodotto Acer Aspire Go 15 AG15-51P-59ST NX.J50EC.002 Computer portatile, i5-1334U, 15,3", WUXGA, 16GB, 512GB SSD, UHD, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-1334U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,3 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | AG15-51P-59ST |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,3 |
| Displej - velikost | 15" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,7 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer Aspire Go 15 (AG15-51P-59ST)
* tasto Copilot (AI)
* App AcerSense
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: Intel Core i5-1334U (10 core - 2P + 8E, 12 thread, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB cache)
Memoria: 16GB DDR5
Disco rigido: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 15,3" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antiriflesso, 300 nit
Scheda grafica: Integrata Intel Iris (in modalità Intel UHD)
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera: con tastierino numerico
Webcam: FHD USB TNR; 2x microfono
Rete: no
Comunicazione senza fili: WLAN + Bluetooth (WIFI 6 802.11AX + BT 5.1)
Porte USB:
* 2x USB di tipo C™ supporto: USB 3.2 Gen 2x2 (fino a 20Gb/s)/DisplayPort/ricarica USB 5V; 3A/DC-in 20V; 65W
* 2x USB 3.2 Gen1
Altre porte:
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x slot di sicurezza Kensington
Batteria: 53Wh Li-ion
Alimentazione: Adattatore AC USB-C 65W PCR50%
Colore: grigio (Steel Gray)
Dimensioni: 344,2x243,5x18,9mm
Peso: 1,7kg
Garanzia: 2 anni
* tasto Copilot (AI)
* App AcerSense
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: Intel Core i5-1334U (10 core - 2P + 8E, 12 thread, P-core 1,3/4,6 GHz, E-core 0,9/3,4 GHz, 12 MB cache)
Memoria: 16GB DDR5
Disco rigido: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 15,3" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antiriflesso, 300 nit
Scheda grafica: Integrata Intel Iris (in modalità Intel UHD)
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera: con tastierino numerico
Webcam: FHD USB TNR; 2x microfono
Rete: no
Comunicazione senza fili: WLAN + Bluetooth (WIFI 6 802.11AX + BT 5.1)
Porte USB:
* 2x USB di tipo C™ supporto: USB 3.2 Gen 2x2 (fino a 20Gb/s)/DisplayPort/ricarica USB 5V; 3A/DC-in 20V; 65W
* 2x USB 3.2 Gen1
Altre porte:
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x slot di sicurezza Kensington
Batteria: 53Wh Li-ion
Alimentazione: Adattatore AC USB-C 65W PCR50%
Colore: grigio (Steel Gray)
Dimensioni: 344,2x243,5x18,9mm
Peso: 1,7kg
Garanzia: 2 anni











