Descrizione del prodotto Acer Aspire Spin 14 ASP14-52MTN-541L NX.J3JEC.005 Computer portatile, U5-115U, 14", WUXGA, T, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 5 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | U5-115U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,5 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | ASP14-52MTN-541L |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Lesklý |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,5 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 225,5 |
| Šířka (mm) | 318,5 |
| Hloubka (mm) | 21,1 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,2 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Otáčecí klávesnice |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
Acer Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-541L)
* SW NitroSense
* tasto Copilot
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: Intel Core Ultra 5 115U (8 core - 2P + 4E + 2LPE, 10 thread, P-core 1,5/4,2 GHz, E-core 1,0/3,5 GHz, LPE-core 0,7/2,1 GHz, 10 MB cache)
Memoria: 16GB LPDDR5x sulla scheda madre
Disco rigido: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: touch 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 lucido IPS, 60Hz
Scheda grafica: Integrata Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: 2x altoparlante; 2x microfono
Webcam: FHD USB TNR
Dispositivo di puntamento: Precision Touchpad
Tastiera: retroilluminata bianca senza tastierino numerico
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: no
Comunicazione wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 + BT 5.3 LE)
Porte USB:
* 2x USB-C con supporto: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort tramite USB-C/Thunderbolt™ 4/ricarica tramite USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 65 W
* 2x USB 3.2 Gen 1
Altre porte:
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x slot di sicurezza Kensington
Batteria: 50Wh Li-ion
Alimentazione: Adattatore AC USB-C 65W PCR50%
Colore: Steel Gray
Dimensioni: 318,5x225,5x21,1mm
Peso: 1,5kg
Garanzia: 2 anni
* SW NitroSense
* tasto Copilot
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: Intel Core Ultra 5 115U (8 core - 2P + 4E + 2LPE, 10 thread, P-core 1,5/4,2 GHz, E-core 1,0/3,5 GHz, LPE-core 0,7/2,1 GHz, 10 MB cache)
Memoria: 16GB LPDDR5x sulla scheda madre
Disco rigido: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: touch 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 lucido IPS, 60Hz
Scheda grafica: Integrata Intel Iris/Intel UHD Graphics
Audio: 2x altoparlante; 2x microfono
Webcam: FHD USB TNR
Dispositivo di puntamento: Precision Touchpad
Tastiera: retroilluminata bianca senza tastierino numerico
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: no
Comunicazione wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 + BT 5.3 LE)
Porte USB:
* 2x USB-C con supporto: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort tramite USB-C/Thunderbolt™ 4/ricarica tramite USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 65 W
* 2x USB 3.2 Gen 1
Altre porte:
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x slot di sicurezza Kensington
Batteria: 50Wh Li-ion
Alimentazione: Adattatore AC USB-C 65W PCR50%
Colore: Steel Gray
Dimensioni: 318,5x225,5x21,1mm
Peso: 1,5kg
Garanzia: 2 anni











