Descrizione del prodotto Acer TravelMate P2 16 TMP216-41 NX.B7BEC.003 Computer portatile, R5PRO-7535U, 16", WUXGA, 16GB, 512GB SSD, AMD int, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 PRO |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R5PRO-7535U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,9 |
| Počet jader | 6 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.0 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | TMP216-41 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Typ paměti | DDR5 |
| Paměť - rychlost | 4800 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ano |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 660M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,74 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 261,07 |
| Šířka (mm) | 359,3 |
| Hloubka (mm) | 22,95 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924020395 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,55 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 53 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Acer TravelMate P2 16 (TMP216-41-TCO-R68C)
* certificazione TCO 9.0
* standard militare MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* TravelMateSense App
Sistema operativo: Windows® 11 Professional 64-bit
Processore: AMD Ryzen 5 PRO 7535U (6 core, 12 thread, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Memoria: 16GB DDR5
Dimensione massima: 64GB DDR5 4800MT/s
Disco rigido: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: microSD
Display: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antiriflesso
Scheda grafica: Grafica integrata AMD Radeon 660M
Audio: DTS® Audio; 2x microfono
Webcam: 720p HD TNR con copertura
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Lettore di impronte digitali: sì
Lettore di smart card: sì
Rete: Gigabit Ethernet
Comunicazione wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porte USB:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort su USB-C/alimentazione USB 5V,3A/porta DC-in 19V,65W con supporto per la ricarica)
Altre porte:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x lettore di schede microSD
* 1x lettore di smart card
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x slot di sicurezza Kensington
TPM 2.0: sì
Batteria: 53Wh Li-Ion, 3 celle
Alimentazione: Adattatore AC USB-C da 65W
Colore: grigio (Steel Gray)
Dimensioni: 359,3x261,07x19,95-22,95mm
Peso: 1,74kg
Garanzia: 2 anni
Tutto sui processori AMD qui: https://amd.atcomp.cz
* certificazione TCO 9.0
* standard militare MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* TravelMateSense App
Sistema operativo: Windows® 11 Professional 64-bit
Processore: AMD Ryzen 5 PRO 7535U (6 core, 12 thread, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Memoria: 16GB DDR5
Dimensione massima: 64GB DDR5 4800MT/s
Disco rigido: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: microSD
Display: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 IPS antiriflesso
Scheda grafica: Grafica integrata AMD Radeon 660M
Audio: DTS® Audio; 2x microfono
Webcam: 720p HD TNR con copertura
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Lettore di impronte digitali: sì
Lettore di smart card: sì
Rete: Gigabit Ethernet
Comunicazione wireless: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porte USB:
* 2x USB 3.2 Gen1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort su USB-C/alimentazione USB 5V,3A/porta DC-in 19V,65W con supporto per la ricarica)
Altre porte:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x lettore di schede microSD
* 1x lettore di smart card
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x slot di sicurezza Kensington
TPM 2.0: sì
Batteria: 53Wh Li-Ion, 3 celle
Alimentazione: Adattatore AC USB-C da 65W
Colore: grigio (Steel Gray)
Dimensioni: 359,3x261,07x19,95-22,95mm
Peso: 1,74kg
Garanzia: 2 anni
Tutto sui processori AMD qui: https://amd.atcomp.cz











