Descrizione del prodotto ASUS ExpertBook B5 B5404CVA B5404CVA-Q50183X Computer portatile, i7-1355U, 14", WUXGA, 32GB, 1TB SSD, Iris Xe, W11P, Black, 3RNBD
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-1355U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,7 |
| Počet jader | 10 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | B5404CVA |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hořčík a hliník |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,34 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 3R OSS (NBD) |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 19 |
| Šířka (mm) | 313,7 |
| Hloubka (mm) | 226,8 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924040445 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Modello: ASUS ExpertBook B5 (B5404)
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core i7-1355U Processor 1.7GHz (12M Cache, fino a 5GHz, 10 core)
Memoria: 32GB DDR5 SO-DIMM
Numero di slot (totali / liberi): 2/1
Disco rigido: 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Slot disponibili per disco rigido: no
Unità ottica: no
Display: 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300nits antiriflesso
Stilo: no
Scheda grafica: Intel Iris Xe Graphics
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: no
Webcam: 1080p FHD IR con supporto Windows Hello
Lettore di impronte digitali: sì
Lettore SmartCard: sì
Rete: Gigabit Ethernet
Comunicazione wireless: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Scheda Wireless
USB:
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*2x Thunderbolt 4, compatibile con USB4, supporta display / erogazione di potenza
Altri connettori:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.Jack audio combo da 5 mm
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Lettore di smart card
Lettore di schede di memoria: no
Batteria: 63 Wh, 3 celle Li-ion
Alimentazione: TYPE-C, Adattatore AC 65W
Chassis: alluminio + Mg-Al
Colore: Star Black
Dimensioni: 31.37 x 22.68 x 1.89 ~ 1.90 cm
Peso: 1,34 kg
Certificato TCO: sì
Garanzia: 3 anni
Garanzia premium triennale ASUS Pick-up and Return per partita IVA e privati GRATIS.
Per i dettagli, vedere qui: https://www.asus.com/it/event/servizio_senza_preoccupazioni/
Sito del produttore: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b5-b5404/
L'offerta di estensioni compatibili con la garanzia standard è disponibile nei prodotti correlati.
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core i7-1355U Processor 1.7GHz (12M Cache, fino a 5GHz, 10 core)
Memoria: 32GB DDR5 SO-DIMM
Numero di slot (totali / liberi): 2/1
Disco rigido: 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Slot disponibili per disco rigido: no
Unità ottica: no
Display: 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 300nits antiriflesso
Stilo: no
Scheda grafica: Intel Iris Xe Graphics
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: no
Webcam: 1080p FHD IR con supporto Windows Hello
Lettore di impronte digitali: sì
Lettore SmartCard: sì
Rete: Gigabit Ethernet
Comunicazione wireless: Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Scheda Wireless
USB:
*2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
*2x Thunderbolt 4, compatibile con USB4, supporta display / erogazione di potenza
Altri connettori:
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x 3.Jack audio combo da 5 mm
*1x RJ45 Gigabit Ethernet
*Lettore di smart card
Lettore di schede di memoria: no
Batteria: 63 Wh, 3 celle Li-ion
Alimentazione: TYPE-C, Adattatore AC 65W
Chassis: alluminio + Mg-Al
Colore: Star Black
Dimensioni: 31.37 x 22.68 x 1.89 ~ 1.90 cm
Peso: 1,34 kg
Certificato TCO: sì
Garanzia: 3 anni
Garanzia premium triennale ASUS Pick-up and Return per partita IVA e privati GRATIS.
Per i dettagli, vedere qui: https://www.asus.com/it/event/servizio_senza_preoccupazioni/
Sito del produttore: https://www.asus.com/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b5-b5404/
L'offerta di estensioni compatibili con la garanzia standard è disponibile nei prodotti correlati.











