Descrizione del prodotto ASUS ExpertBook P1 P1503CVA P1503CVA-S71109X Computer portatile, i5-13420H, 15,6", 1920x1280, 16GB, 512GB, UHD Xe, W11P, Gray, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i5-13420H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,1 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | P1503CVA |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1280 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Provoz s více disky (počet) | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,63 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N1024120033 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,6 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 50 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
Modello: ASUS ExpertBook P1 (P1503CVA)
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, fino a 4.6 GHz, 8 core, 12 Thread)
Memoria: 16GB DDR5 SO-DIMM
Numero di slot (totali / liberi): 2/1
Disco rigido: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Slot liberi per disco rigido: Sì
Unità ottica: no
Display: 15,6" FHD (1920 x 1080) 16:9 300nits antiriflesso
Stilo: no
Scheda grafica: Intel UHD Graphics
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: no
Tastierino numerico: sì
Webcam: 720p HD camera con otturatore per la privacy
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: Gigabit Ethernet
Comunicazione wireless: Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Scheda Wireless
USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C supporto display / power delivery
Altri connettori:
* 1x HDMI 1.4, fino a 3840x2160p/30Hz
* 1x 3.Jack audio combo da 5 mm
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Lettore di schede di memoria: no
Batteria: 50WHrs, 3S1P, 3 celle Li-ion
Alimentazione: TYPE-C, Adattatore AC da 65W
Chassis: plastica
Colore: Grigio Nebbia
Dimensioni: 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm
Peso: 1,63 kg
Certificato TCO: Sì
Garanzia: 2Y ON-SITE NBD
Sito del produttore: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-p1-p1503/
L'offerta di estensioni compatibili con la garanzia standard è disponibile nei prodotti correlati.
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core i5-13420H Processor 2.1 GHz (12MB Cache, fino a 4.6 GHz, 8 core, 12 Thread)
Memoria: 16GB DDR5 SO-DIMM
Numero di slot (totali / liberi): 2/1
Disco rigido: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Slot liberi per disco rigido: Sì
Unità ottica: no
Display: 15,6" FHD (1920 x 1080) 16:9 300nits antiriflesso
Stilo: no
Scheda grafica: Intel UHD Graphics
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: no
Tastierino numerico: sì
Webcam: 720p HD camera con otturatore per la privacy
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: Gigabit Ethernet
Comunicazione wireless: Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Scheda Wireless
USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
* 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C supporto display / power delivery
Altri connettori:
* 1x HDMI 1.4, fino a 3840x2160p/30Hz
* 1x 3.Jack audio combo da 5 mm
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
Lettore di schede di memoria: no
Batteria: 50WHrs, 3S1P, 3 celle Li-ion
Alimentazione: TYPE-C, Adattatore AC da 65W
Chassis: plastica
Colore: Grigio Nebbia
Dimensioni: 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm
Peso: 1,63 kg
Certificato TCO: Sì
Garanzia: 2Y ON-SITE NBD
Sito del produttore: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-p1-p1503/
L'offerta di estensioni compatibili con la garanzia standard è disponibile nei prodotti correlati.











