Descrizione del prodotto ASUS FX608JMR 16 FX608JMR-RV122W Computer portatile, i5 14450HX, 32GB, 1TB, RTX5060, W11H
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i5 |
| Generace CPU | Intel 14. generace |
| Přesný model | i5-14450HX |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Herní provedení | Ano |
| Úhlopříčka přesná (") | 16 |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 165 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 280 |
| Napájecí konektor | Rectangle Conn |
| Model notebooku | FX608JMR-RV122W |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Hliník a kov |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | II.20 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 269 |
| Šířka (mm) | 354 |
| Hloubka (mm) | 27,3 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
| Jas (cd/m2=nits) | 300 |
ASUS TUF Gaming F16 FX608JMR-RV122W
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: Intel Core i5 Processor 14450HX 2.4 GHz
Memoria: 32GB DDR5-5600 SO-DIMM (max. 64GB)
Numero di slot (totali/liberi): 2/0
Disco rigido: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Slot di espansione per disco rigido: M.2 512GB PCIe SSD
Display: 16 pollici, FHD+ 16:10 (1920 x 1200), 165Hz, IPS
Scheda grafica: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU
Audio: sistema a 2 altoparlanti
Webcam: 1080P FHD IR Camera per Windows Hello
Dispositivo di puntamento: Touchpad
Tastiera retroilluminata: Sì
Lettore di impronte digitali: No
Lettore di smart card: No
Lettore di schede di memoria: No
Unità ottica: No
Rete: 1 000 Mbps
Comunicazione wireless:
* Wi-Fi 6E (802.11ax)
*Bluetooth 5.4
Porte USB:
*1x Thunderbolt™ 4 con supporto per DisplayPort™ / G-SYNC (velocità dati fino a 40Gbps)
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C con supporto per DisplayPort™ / erogazione di potenza (velocità dati fino a 10Gbps)
*3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (velocità dati fino a 10Gbps)
Altre porte:
*1x HDMI 2.1 FRL
*1x RJ45 LAN port
Batteria: 90 Whrs
Alimentazione: 280 W
Gestione della sicurezza: Password dell'amministratore del BIOS e protezione con password utente, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Colore: Jaeger Gray
Materiale: Metallo
Dimensioni: 35.4 x 26.9 x 2.73 cm
Peso: 2.20
Garanzia: 2 Anni
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: Intel Core i5 Processor 14450HX 2.4 GHz
Memoria: 32GB DDR5-5600 SO-DIMM (max. 64GB)
Numero di slot (totali/liberi): 2/0
Disco rigido: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Slot di espansione per disco rigido: M.2 512GB PCIe SSD
Display: 16 pollici, FHD+ 16:10 (1920 x 1200), 165Hz, IPS
Scheda grafica: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU
Audio: sistema a 2 altoparlanti
Webcam: 1080P FHD IR Camera per Windows Hello
Dispositivo di puntamento: Touchpad
Tastiera retroilluminata: Sì
Lettore di impronte digitali: No
Lettore di smart card: No
Lettore di schede di memoria: No
Unità ottica: No
Rete: 1 000 Mbps
Comunicazione wireless:
* Wi-Fi 6E (802.11ax)
*Bluetooth 5.4
Porte USB:
*1x Thunderbolt™ 4 con supporto per DisplayPort™ / G-SYNC (velocità dati fino a 40Gbps)
*1x USB 3.2 Gen 2 Type-C con supporto per DisplayPort™ / erogazione di potenza (velocità dati fino a 10Gbps)
*3x USB 3.2 Gen 2 Type-A (velocità dati fino a 10Gbps)
Altre porte:
*1x HDMI 2.1 FRL
*1x RJ45 LAN port
Batteria: 90 Whrs
Alimentazione: 280 W
Gestione della sicurezza: Password dell'amministratore del BIOS e protezione con password utente, Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Colore: Jaeger Gray
Materiale: Metallo
Dimensioni: 35.4 x 26.9 x 2.73 cm
Peso: 2.20
Garanzia: 2 Anni











