Descrizione del prodotto ASUS TUF Gaming A15 FA507NVR-LP004 Computer portatile, R7-7435HS, 15,6", FHD, 16GB, 512GB SSD, RTX 4060, sezna SO, Gray, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 7 |
| Generace CPU | AMD řady 7000 |
| Přesný model | R7-7435HS |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,1 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Herní provedení | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 144 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 240 |
| Napájecí konektor | 6.0 mm |
| Model notebooku | FA507NVR-LP004 |
| Typ notebooku | Herní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 4800 |
| Paměť - maximální velikost | 64 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | NVIDIA |
| Modelová řada GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | bez operačního systému |
| MS Office | Ne |
| Barva | Šedá |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,2 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Baterie - články | 4 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 251 |
| Šířka (mm) | 354 |
| Hloubka (mm) | 24,9 |
| Paměť | 8 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 250 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 90 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS TUF Gaming A15 (FA507NVR-LP004)
Sistema operativo: no
Processore: AMD Ryzen 7 7435HS (8 core, 16 thread, 3,1/4,5 GHz, 16 MB cache)
Memoria: 16GB DDR5-4800 SO-DIMM
Dimensione massima: 64GB
Disco rigido: 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Slot di espansione per disco rigido: 2x M.2 SSD
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 IPS, 250 nit, antiriflesso, 144Hz, NTSC 72%, G-Sync
Scheda grafica: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (233 AI TOPs), 8GB GDDR6
Audio: 2x altoparlante, Dolby Atmos, Hi-Res; microfono, riduzione del rumore AI
Webcam: 720p HD
Dispositivo di puntamento: Touchpad
Tastiera retroilluminata: Chiclet RGB a 1 zona
Tastierino numerico: sì
Lettore di impronte digitali: no
Rete: GbE
Comunicazione wireless: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porte USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 tipo C (velocità dati fino a 10Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 tipo C con supporto DisplayPort™/PD/G-SYNC (velocità dati fino a 10Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 tipo A (velocità dati fino a 5Gb/s)
Altre porte:
* 1x RJ45 LAN
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x connettore di alimentazione
* 1x slot di sicurezza Kensington
Batteria: 90Wh, 4S1P, 4 celle Li-ion
Alimentazione: 240W AC
TPM 2.0: firmware TPM
Colore: grigio (Mecha Gray)
Dimensioni: 354x251x22,4-24,9mm
Peso: circa 2,2kg
Garanzia: 2 anni
Garanzia premium di due anni ASUS Pick-up and Return per partita IVA e privati GRATIS.
Per i dettagli, vedere qui: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
L'offerta di estensioni compatibili con la garanzia standard è disponibile nei prodotti correlati.
Sistema operativo: no
Processore: AMD Ryzen 7 7435HS (8 core, 16 thread, 3,1/4,5 GHz, 16 MB cache)
Memoria: 16GB DDR5-4800 SO-DIMM
Dimensione massima: 64GB
Disco rigido: 512GB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Slot di espansione per disco rigido: 2x M.2 SSD
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 IPS, 250 nit, antiriflesso, 144Hz, NTSC 72%, G-Sync
Scheda grafica: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (233 AI TOPs), 8GB GDDR6
Audio: 2x altoparlante, Dolby Atmos, Hi-Res; microfono, riduzione del rumore AI
Webcam: 720p HD
Dispositivo di puntamento: Touchpad
Tastiera retroilluminata: Chiclet RGB a 1 zona
Tastierino numerico: sì
Lettore di impronte digitali: no
Rete: GbE
Comunicazione wireless: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.3)
Porte USB:
* 1x USB 3.2 Gen 2 tipo C (velocità dati fino a 10Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 2 tipo C con supporto DisplayPort™/PD/G-SYNC (velocità dati fino a 10Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 tipo A (velocità dati fino a 5Gb/s)
Altre porte:
* 1x RJ45 LAN
* 1x HDMI 2.1 FRL
* 1x connettore combinato per cuffie/microfono (3,5mm)
* 1x connettore di alimentazione
* 1x slot di sicurezza Kensington
Batteria: 90Wh, 4S1P, 4 celle Li-ion
Alimentazione: 240W AC
TPM 2.0: firmware TPM
Colore: grigio (Mecha Gray)
Dimensioni: 354x251x22,4-24,9mm
Peso: circa 2,2kg
Garanzia: 2 anni
Garanzia premium di due anni ASUS Pick-up and Return per partita IVA e privati GRATIS.
Per i dettagli, vedere qui: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
L'offerta di estensioni compatibili con la garanzia standard è disponibile nei prodotti correlati.











