Descrizione del prodotto ASUS Vivobook 16 X1605VA-MB1949X Computer portatile, i7-13620H, 16,0", WUXGA, 32GB, 1TB, UHD, W11P, Black, 2R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core i7 |
| Generace CPU | Intel 13. generace |
| Přesný model | i7-13620H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,4 |
| Počet jader | 10 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 60 |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | 4.5 mm |
| Model notebooku | X1605VA-MB1949X |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR4 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 1 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 720p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 1 ks |
| USB 2.0 | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Plast |
| Barva | Černá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,88 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 2280 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 249,5 |
| Šířka (mm) | 358,7 |
| Hloubka (mm) | 19,9 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 42 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.I |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Power Delivery - USB-C | Pouze napájení |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
ASUS Vivobook 16 (X1605VA-MB1949X)
* standard militare MIL-STD 810H
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core i7-13620H (10 core - 6P + 4E, 16 thread, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
Memoria: 32GB (16GB DDR4 integrati sulla scheda + 16GB DDR4 SO-DIMM)
Numero di slot (totale / liberi): 2 slot DDR4 (1/0)
Disco rigido: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Unità ottica: no
Display: 16" WUXGA (1920x1200) antiriflesso IPS, 16:10, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC
Stilo: no
Scheda grafica: Integrata Intel UHD Graphics 64EU
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Audio: SonicMaster
Webcam: 720p HD
Lettore di impronte digitali: no
Rete: no
Comunicazione wireless: Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual band 1*1 + Bluetooth® 5.1
Porte USB:
* 1x USB 2.0 tipo A (fino a 480Mb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 tipo C con supporto Power Delivery (fino a 5Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 tipo A (fino a 5Gb/s)
Altre porte:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm Combo Audio Jack
* 1x DC-in
Lettore di schede di memoria: no
Batteria: 42 Wh, 3 celle, Li-ion
Alimentazione: 4,5mm, 65W AC
Materiale: plastica
Colore: Indie Black
Dimensioni: 358,7x249,5x19,9mm
Peso: 1,88kg
Garanzia: 2 anni
Garanzia premium di due anni ASUS Pick-up and Return per partita IVA e privati GRATIS.
Per i dettagli, vedere qui: https://www.asus.com/it/event/servizio_senza_preoccupazioni/
Sito del produttore: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
L'offerta di estensioni compatibili con la garanzia standard è disponibile nei prodotti correlati.
* standard militare MIL-STD 810H
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core i7-13620H (10 core - 6P + 4E, 16 thread, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache)
Memoria: 32GB (16GB DDR4 integrati sulla scheda + 16GB DDR4 SO-DIMM)
Numero di slot (totale / liberi): 2 slot DDR4 (1/0)
Disco rigido: 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Unità ottica: no
Display: 16" WUXGA (1920x1200) antiriflesso IPS, 16:10, 60Hz, 300 nit, 45% NTSC
Stilo: no
Scheda grafica: Integrata Intel UHD Graphics 64EU
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Audio: SonicMaster
Webcam: 720p HD
Lettore di impronte digitali: no
Rete: no
Comunicazione wireless: Wi-Fi 5 (802.11ac) Dual band 1*1 + Bluetooth® 5.1
Porte USB:
* 1x USB 2.0 tipo A (fino a 480Mb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 tipo C con supporto Power Delivery (fino a 5Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 tipo A (fino a 5Gb/s)
Altre porte:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3.5mm Combo Audio Jack
* 1x DC-in
Lettore di schede di memoria: no
Batteria: 42 Wh, 3 celle, Li-ion
Alimentazione: 4,5mm, 65W AC
Materiale: plastica
Colore: Indie Black
Dimensioni: 358,7x249,5x19,9mm
Peso: 1,88kg
Garanzia: 2 anni
Garanzia premium di due anni ASUS Pick-up and Return per partita IVA e privati GRATIS.
Per i dettagli, vedere qui: https://www.asus.com/it/event/servizio_senza_preoccupazioni/
Sito del produttore: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/vivobook-16-oled-x1605/?overviewpath=13th-gen-intel
L'offerta di estensioni compatibili con la garanzia standard è disponibile nei prodotti correlati.











