Descrizione del prodotto HP EliteBook 6 G1ah 9M4J4AT#BCM Computer portatile, R5-220, 16", WUXGA, 16GB, 512GB, AMD int, W11P, Silver, 3R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 |
| Generace CPU | AMD Ryzen řady 200 |
| Přesný model | R5-220 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,2 |
| Počet jader | 6 |
| Model určen pro školy | Ano |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Otáčky (rpm) | Bez otáček |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | G1ah |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 16 |
| Displej - velikost | 16" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - počet volných slotů | 1 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 740M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ano |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Materiál notebooku | Hliník |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,75 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | 1 Gbs |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 251 |
| Šířka (mm) | 359,4 |
| Hloubka (mm) | 17 |
| TCO Certified | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 56 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP EliteBook 6 G1ah 16"
* certificazione TCO
* sensore di temperatura
* sensore di Hall
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: AMD Ryzen 5 220 (6 core, 12 thread, 3,2/4,9 GHz, 22 MB cache)
Memoria: 16GB DDR5-5600 MT/s
Numero di slot (totale/liberi): 2 slot SODIMM (2/1)
Disco rigido: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 40,6 cm (16") IPS con risoluzione WUXGA (1920×1200), trattamento antiriflesso, 300 nit e 62,5% sRGB
Scheda grafica: Grafica integrata AMD Radeon 740M
Audio: Poly Studio, due altoparlanti stereo; microfoni integrati
Webcam: FHD 1080p
Dispositivo di puntamento: Clickpad con supporto per gesti multi-touch
Tastiera: retroilluminata con tastierino numerico
Lettore di impronte digitali: sì
Lettore di smart card: no
Rete: sì
Comunicazione wireless: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 2x2 e Bluetooth® 5.4)
Porte USB:
* 2× USB-A con velocità di trasferimento di 5 Gbit/s (alimentate)
* 2x Thunderbolt™ 4 con interfaccia USB-C® con velocità di trasferimento del segnale di 40 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Altre porte:
* 1× HDMI 2.1
* 1× RJ-45
* 1× connettore stereo per cuffie/microfono
* 1× slot per lucchetto di sicurezza
Batteria: HP ai polimeri di litio a 3 celle a lunga durata, 56Wh
Alimentazione: Adattatore USB-C™ da 65W
Colore: argento chiaro (Pike silver)
Dimensioni: 359,4×251×17mm
Peso: 1,75kg
Garanzia: 3 anni
* certificazione TCO
* sensore di temperatura
* sensore di Hall
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: AMD Ryzen 5 220 (6 core, 12 thread, 3,2/4,9 GHz, 22 MB cache)
Memoria: 16GB DDR5-5600 MT/s
Numero di slot (totale/liberi): 2 slot SODIMM (2/1)
Disco rigido: SSD 512GB PCIe® NVMe™ M.2
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 40,6 cm (16") IPS con risoluzione WUXGA (1920×1200), trattamento antiriflesso, 300 nit e 62,5% sRGB
Scheda grafica: Grafica integrata AMD Radeon 740M
Audio: Poly Studio, due altoparlanti stereo; microfoni integrati
Webcam: FHD 1080p
Dispositivo di puntamento: Clickpad con supporto per gesti multi-touch
Tastiera: retroilluminata con tastierino numerico
Lettore di impronte digitali: sì
Lettore di smart card: no
Rete: sì
Comunicazione wireless: WiFi + Bluetooth® (MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 2x2 e Bluetooth® 5.4)
Porte USB:
* 2× USB-A con velocità di trasferimento di 5 Gbit/s (alimentate)
* 2x Thunderbolt™ 4 con interfaccia USB-C® con velocità di trasferimento del segnale di 40 Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4)
Altre porte:
* 1× HDMI 2.1
* 1× RJ-45
* 1× connettore stereo per cuffie/microfono
* 1× slot per lucchetto di sicurezza
Batteria: HP ai polimeri di litio a 3 celle a lunga durata, 56Wh
Alimentazione: Adattatore USB-C™ da 65W
Colore: argento chiaro (Pike silver)
Dimensioni: 359,4×251×17mm
Peso: 1,75kg
Garanzia: 3 anni



















