Descrizione del prodotto HP EliteBook 840 G11 9G139ET#BCM Computer portatile, U7-155H, 14", WUXGA, 32GB, 1TB SSD, Arc Xe, W11P, Silver, AC3R
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 1. generace |
| Přesný model | u7-155H |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 1,4 |
| Počet jader | 16 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 840 G11 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,41 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | AC3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | 5G |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 16,1 |
| Šířka (mm) | 315,6 |
| Hloubka (mm) | 224,3 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924030434 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 56 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Neuvedeno |
HP EliteBook 840 14“ G11
Sistema operativo: Windows® 11 Pro
Processore: Intel Core Ultra 7 155H (16 core - 6P + 8E + 2LPE, 22 thread, P-core 1,4/4,8 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 24 MB cache)
Memoria: 32GB DDR5-5600 SODIMM (2x 16GB)
Numero di slot (totali/liberi): (2/0)
Disco rigido: 1TB SSD M.2 PCIe® NVMe®
Lettore di schede di memoria: no
Display: 14" WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-riflesso, 400 nit, 100% sRGB
Scheda grafica: Integrata Intel Arc 8-core iGPU
Audio: Suono da Poly Studio; due altoparlanti stereo con amplificatori separati; microfoni integrati con doppio array
Webcam: 5Mpx IR
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastiera numerica: no
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: no
Comunicazione wireless: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) e Bluetooth® 5.3
Modulo WWAN: 5G
Connettori USB:
* 2x USB Type-A con velocità di trasferimento di 5 Gbit/s (1 di ricarica, 1 di alimentazione)
* 2x Thunderbolt™ 4 con interfaccia USB Type-C® con velocità di trasferimento di 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Altri connettori:
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato stereo per cuffie/microfono
Batteria: HP Li-ion polimero a 3 celle a lunga durata (56 Wh)
Alimentazione: Adattatore USB Type-C™ da 65W
Dimensioni(LxPxA): 315,6 x 224,3 x 16,1 mm
Peso: circa 1,41 kg
Garanzia: 3 anni ActiveCare Onsite
Sistema operativo: Windows® 11 Pro
Processore: Intel Core Ultra 7 155H (16 core - 6P + 8E + 2LPE, 22 thread, P-core 1,4/4,8 GHz, E-core 0,9/3,8 GHz, LPE-core 0,7/2,5 GHz, 24 MB cache)
Memoria: 32GB DDR5-5600 SODIMM (2x 16GB)
Numero di slot (totali/liberi): (2/0)
Disco rigido: 1TB SSD M.2 PCIe® NVMe®
Lettore di schede di memoria: no
Display: 14" WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-riflesso, 400 nit, 100% sRGB
Scheda grafica: Integrata Intel Arc 8-core iGPU
Audio: Suono da Poly Studio; due altoparlanti stereo con amplificatori separati; microfoni integrati con doppio array
Webcam: 5Mpx IR
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastiera numerica: no
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: no
Comunicazione wireless: Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) e Bluetooth® 5.3
Modulo WWAN: 5G
Connettori USB:
* 2x USB Type-A con velocità di trasferimento di 5 Gbit/s (1 di ricarica, 1 di alimentazione)
* 2x Thunderbolt™ 4 con interfaccia USB Type-C® con velocità di trasferimento di 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Altri connettori:
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato stereo per cuffie/microfono
Batteria: HP Li-ion polimero a 3 celle a lunga durata (56 Wh)
Alimentazione: Adattatore USB Type-C™ da 65W
Dimensioni(LxPxA): 315,6 x 224,3 x 16,1 mm
Peso: circa 1,41 kg
Garanzia: 3 anni ActiveCare Onsite











