Descrizione del prodotto HP EliteBook 845 G11 9G1A6ET#BCM Computer portatile, R5-8540U, 14", WUXGA, 16GB, 1TB SSD, AMD int, W11P, Silver, AC3R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen 5 |
| Generace CPU | AMD řady 8000 |
| Přesný model | R5-8540U |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 3,2 |
| Počet jader | 6 |
| EKO produkt podle parametru EU | Ano |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 845 G11 |
| Typ notebooku | Pracovní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 14 |
| Displej - velikost | 14" - 14,9" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 740M Graphics |
| Polohovací zařízení | TouchPad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Podpora Windows Hello | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 0 ks |
| USB 3.x Type-C | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 2 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,42 |
| Hmotnost | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | AC3R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 16,3 |
| Šířka (mm) | 315,6 |
| Hloubka (mm) | 224,5 |
| TCO Certified | Ano |
| TCO Certified number | N924040450 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,9 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 56 |
| CPU s podporou AI | Ne |
| Bluetooth verze | 05.III |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| NPU - počet TOPs | Nepodporuje |
HP EliteBook 845 14“ G11
Sistema operativo: Windows® 11 Pro
Processore: AMD Ryzen 5 8540U (6 core, 12 thread, 3.2/4.9 GHz, 16 MB cache)
Memoria: 2x 8GB DDR5-5600 SODIMM
Numero di slot (totali/liberi): (2/0)
Disco rigido: 1TB SSD PCIe® NVMe®
Lettore di schede di memoria: no
Display: 14" diagonale, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-riflesso, 400 nit, 100% sRGB
Scheda grafica: Grafica integrata AMD Radeon 740M
Audio: Suono di Poly Studio, due altoparlanti stereo con amplificatori separati, microfoni integrati con doppio array
Webcam: 5Mpx IR
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastiera numerica: no
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: no
Comunicazione wireless: MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) e Bluetooth® 5.3
Modulo WWAN: no
Connettori USB:
* 2x USB Type-A con velocità di trasferimento di 5 Gbit/s (1 di ricarica, 1 di alimentazione)
* 2x Thunderbolt™ 4 con interfaccia USB Type-C® con velocità di trasferimento di 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Altri connettori:
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato stereo per cuffie/microfono
Sicurezza
* Windows Hello Enhanced Sign-in Security (ESS)
* HP Tamper Lock
Batteria: HP a lunga durata, polimero di litio a 3 celle (56 Wh)
Alimentazione: Adattatore USB Type-C™ da 65W
Dimensioni(LxPxA): 315,6 x 224,5 x 16,3 mm
Peso: circa 1,42 kg
Garanzia: 3 anni ActiveCare Onsite
Tutto sui processori AMD qui: https://amd.atcomp.cz
Sistema operativo: Windows® 11 Pro
Processore: AMD Ryzen 5 8540U (6 core, 12 thread, 3.2/4.9 GHz, 16 MB cache)
Memoria: 2x 8GB DDR5-5600 SODIMM
Numero di slot (totali/liberi): (2/0)
Disco rigido: 1TB SSD PCIe® NVMe®
Lettore di schede di memoria: no
Display: 14" diagonale, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-riflesso, 400 nit, 100% sRGB
Scheda grafica: Grafica integrata AMD Radeon 740M
Audio: Suono di Poly Studio, due altoparlanti stereo con amplificatori separati, microfoni integrati con doppio array
Webcam: 5Mpx IR
Dispositivo di puntamento: TouchPad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastiera numerica: no
Lettore di impronte digitali: sì
Rete: no
Comunicazione wireless: MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) e Bluetooth® 5.3
Modulo WWAN: no
Connettori USB:
* 2x USB Type-A con velocità di trasferimento di 5 Gbit/s (1 di ricarica, 1 di alimentazione)
* 2x Thunderbolt™ 4 con interfaccia USB Type-C® con velocità di trasferimento di 40 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
Altri connettori:
* 1x HDMI 2.1
* 1x connettore combinato stereo per cuffie/microfono
Sicurezza
* Windows Hello Enhanced Sign-in Security (ESS)
* HP Tamper Lock
Batteria: HP a lunga durata, polimero di litio a 3 celle (56 Wh)
Alimentazione: Adattatore USB Type-C™ da 65W
Dimensioni(LxPxA): 315,6 x 224,5 x 16,3 mm
Peso: circa 1,42 kg
Garanzia: 3 anni ActiveCare Onsite
Tutto sui processori AMD qui: https://amd.atcomp.cz



















