Descrizione del prodotto HP Omnibook 3 15-fn0001nc C2FF0EA#BCM Computer portatile, AI7-350, 15,6", FHD, 24GB, 512GB, AMD int, W11H, Silver, 2R
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 7 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI7-350 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 1.4 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 15-fn0001nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 15,6 |
| Displej - velikost | 15,6" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 24 |
| Počet paměti RAM | 24GB (2x 12GB) |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rozměry paměti | SODIMM |
| Paměť - počet slotů celkem | 2 |
| Paměť - rychlost | 5600 |
| Disk - typ | SSD |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 860M Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 1080p |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| WiDi | Ne |
| Express card | Ne |
| Bezpečnostní prvky | Ano |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 1,7 |
| Hmotnost | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 236 |
| Šířka (mm) | 359,8 |
| Hloubka (mm) | 18,6 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 5 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 300 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 50 |
HP OmniBook 3 NGAI 15-fn0001nc
Copilot+ PC
* 25 GB di archiviazione Dropbox per 12 mesi
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: AMD Ryzen AI 7 350 (8 core, 16 thread, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (50 TOPS)
Memoria: 2× 12GB DDR5-5600 MT/s
Numero di slot (totale/liberi): 2 slot SODIMM (2/0)
Disco rigido: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 39,6 cm (15,6") FHD (1920×1080) IPS, antiriflesso, 300 nit, 62,5% sRGB
Scheda grafica: Integrata AMD Radeon 860M Graphics
Audio: 2x altoparlante; microfoni integrati
Webcam: HP True Vision 1080p FHD
Dispositivo di puntamento: HP Imagepad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Lettore di impronte digitali: sì
Lettore di smart card: no
Rete: no
Comunicazione wireless: WiFi + Bluetooth® (Realtek Cass Wi-Fi 6 + BT 5.4)
Porte USB:
* 2× USB di tipo A con velocità di trasferimento di 5 Gb/s
* 1× USB di tipo C® con velocità di trasferimento di 10 Gb/s (USB PowerDelivery 3.1, DisplayPort™ 1.4, HP Sleepand Charge)
Altre porte:
* 1× AC Smart Pin
* 1× HDMI 1.4b
* 1× porta combinata per cuffie/microfono
Batteria: Polimeri di litio a 3 celle, 41Wh
Alimentazione: Adattatore di alimentazione USB-C® da 65W
Colore: Glacier Silver
Dimensioni: 359,8×236×18,6mm
Peso: 1,7kg
Garanzia: 2 anni
Copilot+ PC
* 25 GB di archiviazione Dropbox per 12 mesi
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: AMD Ryzen AI 7 350 (8 core, 16 thread, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (50 TOPS)
Memoria: 2× 12GB DDR5-5600 MT/s
Numero di slot (totale/liberi): 2 slot SODIMM (2/0)
Disco rigido: 512 GB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Display: 39,6 cm (15,6") FHD (1920×1080) IPS, antiriflesso, 300 nit, 62,5% sRGB
Scheda grafica: Integrata AMD Radeon 860M Graphics
Audio: 2x altoparlante; microfoni integrati
Webcam: HP True Vision 1080p FHD
Dispositivo di puntamento: HP Imagepad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Lettore di impronte digitali: sì
Lettore di smart card: no
Rete: no
Comunicazione wireless: WiFi + Bluetooth® (Realtek Cass Wi-Fi 6 + BT 5.4)
Porte USB:
* 2× USB di tipo A con velocità di trasferimento di 5 Gb/s
* 1× USB di tipo C® con velocità di trasferimento di 10 Gb/s (USB PowerDelivery 3.1, DisplayPort™ 1.4, HP Sleepand Charge)
Altre porte:
* 1× AC Smart Pin
* 1× HDMI 1.4b
* 1× porta combinata per cuffie/microfono
Batteria: Polimeri di litio a 3 celle, 41Wh
Alimentazione: Adattatore di alimentazione USB-C® da 65W
Colore: Glacier Silver
Dimensioni: 359,8×236×18,6mm
Peso: 1,7kg
Garanzia: 2 anni















