Descrizione del prodotto HP Omnibook 7 17-dc0001nc BX8R0EA#BCM Computer portatile, U7-258V, 17,3", FHD, T, 32GB, 1TB, Intel int, W11P, Silver, 2R NBD
| Výrobce | INTEL |
| Typ CPU | Intel Core Ultra 7 |
| Generace CPU | Intel Ultra 2. generace |
| Přesný model | U7-258V |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2,2 |
| Počet jader | 8 |
| Kapacita přesná (GB) | 1TB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 17-dc0001nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 17,3 |
| Displej - velikost | 17" a více |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1080 |
| Paměť - velikost (GB) | 32 |
| Počet paměti RAM | 32GB (1x 32GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 8533 |
| Paměť - maximální velikost | 32 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | Intel Arc/Intel Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 3 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 1 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ano |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Stříbrná |
| Hmotnost přesná (kg) | 2,34 |
| Hmotnost | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 6 článků |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R NBD |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 258,6 |
| Šířka (mm) | 396,1 |
| Hloubka (mm) | 15,3 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 83 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 802.11be |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+ | Ano |
| Numerická část | Ano |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 47 |
HP OmniBook 7 AI 17-dc0001nc
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core Ultra 7 258V (8 core - 4P + 4LPE, 8 thread, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Memoria: 32GB LPDDR5x-8533 (integrata)
Disco rigido: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ Value M.2 SSD
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Lettore di impronte digitali: no
Display: Display IPS da 43,9 cm (17,3”) con risoluzione FHD (1.920 × 1.080), tecnologia multi-touch, cornice sottile, 400 nit e 100% sRGB
Scheda grafica: Intel Arc/Intel Graphics integrata
Audio: DTS:X® Ultra; Altoparlanti doppi; HP Audio Boost; Poly Studio
Webcam: Fotocamera IR da 5MPx con riduzione del rumore ambientale e due microfoni integrati
TPM 2.0: sì
Dispositivo di puntamento: HP Imagepad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Rete e comunicazione wireless: Scheda wireless Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) e Bluetooth® 5.4
Interfaccia:
* 3x USB Type-A con velocità di trasferimento di 10Gb/s
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x Thunderbolt™ 4 con USB Type-C® con velocità di trasferimento di 40Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x combo microfono/cuffie
* 1x HDMI 2.1
Batteria: Batteria Li-polymer a 6 celle, 83 Wh
Alimentazione: Adattatore di alimentazione USB Type-C® da 65W
Dimensioni: 39,61 × 25,86 × 1,53 cm
Peso: 2,34 kg
Colore: Glacier silver
Garanzia: 2 anni
Per la corretta compatibilità del Care Pack, utilizza il portale HP
https://cpc2.ext.hp.com/?paesi=CZ
Sistema operativo: Windows 11 Pro
Processore: Intel Core Ultra 7 258V (8 core - 4P + 4LPE, 8 thread, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Memoria: 32GB LPDDR5x-8533 (integrata)
Disco rigido: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ Value M.2 SSD
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Lettore di impronte digitali: no
Display: Display IPS da 43,9 cm (17,3”) con risoluzione FHD (1.920 × 1.080), tecnologia multi-touch, cornice sottile, 400 nit e 100% sRGB
Scheda grafica: Intel Arc/Intel Graphics integrata
Audio: DTS:X® Ultra; Altoparlanti doppi; HP Audio Boost; Poly Studio
Webcam: Fotocamera IR da 5MPx con riduzione del rumore ambientale e due microfoni integrati
TPM 2.0: sì
Dispositivo di puntamento: HP Imagepad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: sì
Rete e comunicazione wireless: Scheda wireless Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) e Bluetooth® 5.4
Interfaccia:
* 3x USB Type-A con velocità di trasferimento di 10Gb/s
* 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x Thunderbolt™ 4 con USB Type-C® con velocità di trasferimento di 40Gb/s (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
* 1x combo microfono/cuffie
* 1x HDMI 2.1
Batteria: Batteria Li-polymer a 6 celle, 83 Wh
Alimentazione: Adattatore di alimentazione USB Type-C® da 65W
Dimensioni: 39,61 × 25,86 × 1,53 cm
Peso: 2,34 kg
Colore: Glacier silver
Garanzia: 2 anni
Per la corretta compatibilità del Care Pack, utilizza il portale HP
https://cpc2.ext.hp.com/?paesi=CZ











