Descrizione del prodotto HP Omnibook 7 Aero 13-bg1000nc C0AX2EA#BCM Computer portatile, AI5-340, 13,3", WUXGA, 16GB, 512GB, AMD int, W11H, White, 2R NBD
| Výrobce | AMD |
| Typ CPU | AMD Ryzen AI 5 |
| Generace CPU | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Přesný model | AI5-340 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz) | 2 |
| Počet jader | 6 |
| Kapacita přesná (GB) | 512GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Typ obrazovky | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor DisplayPort | Ne |
| Konektor HDMI | Ano |
| Verze HDMI | Verze 2.1 |
| Webkamera | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W) | 65 |
| Napájecí konektor | USB - C |
| Model notebooku | 13-bg1000nc |
| Typ notebooku | Standardní notebook |
| Displej - úhlopříčka [palce] | 13,3 |
| Displej - velikost | 13" - 13,3" |
| Displej - typ | Antireflexní |
| Displej - rozlišení | 1920x1200 |
| Paměť - velikost (GB) | 16 |
| Počet paměti RAM | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti | LPDDR5x |
| Rozměry paměti | Bez přístupných slotů |
| Paměť Intel Optane | Ne |
| Paměť - rychlost | 7500 |
| Paměť - maximální velikost | 16 |
| Disk - typ | SSD |
| Podpora RAID | Ne |
| Optická mechanika | Ne |
| Čtečka karet | Ne |
| Grafická karta | integrovaná |
| Modelová řada GPU | AMD Radeon 840M Graphics |
| Polohovací zařízení | HP Imagepad |
| Rozlišení webkamery | 5MP |
| Čtečka čipových karet | Ne |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Displej - dotykový | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení) | Ne |
| USB 3.x (počet) | 2 ks |
| USB 3.x | Ano |
| USB 2.0 (počet) | 0 ks |
| USB 2.0 | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet) | 2 ks |
| USB 3.x Type-C | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet) | 0 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C | Ne |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní) | Ne |
| Výstup VGA | Ne |
| Výstup DVI | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI | Ne |
| Výstup mini DisplayPort | Ne |
| Sériový port | Ne |
| Konektor RJ45 | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Express card | Ne |
| TPM 2.0 | Ano |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| MS Office | Ano |
| Materiál notebooku | Recyklovaný kov |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost přesná (kg) | 1 |
| Hmotnost | Super lehký do 1 kg |
| Výdrž na baterie (hod.) | 8 a více |
| Baterie - články | 3 články |
| Typ baterie | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Záruka notebooku | 2R NBD |
| Typ SSD | M.2 |
| Ethernet | Ne |
| Datové sítě | Nepodporuje |
| NFC | Ne |
| Audio 3,5mm jack | Ano |
| Výška (mm) | 211,2 |
| Šířka (mm) | 297,3 |
| Hloubka (mm) | 16,5 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz) | 4,8 |
| Obnovovací frekvence (Hz) | 400 |
| Baterie - kapacita (Wh) | 43 |
| CPU s podporou AI | Ano |
| Bluetooth verze | 05.IV |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku | Klasická konstrukce |
| Numerická část | Ne |
| Thunderbolt 5 | Ne |
| MS GamePass Trial | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs | 50 |
HP OmniBook 7 Aero NG AI 13-bg1000nc
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: AMD Ryzen AI 5 340 (6 core, 12 thread, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache)
Memoria: 16GB LPDDR5x-7500 (integrata)
Disco rigido: 512 GB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Lettore di impronte digitali: no
Display: 33.8 cm (13.3") display IPS, con risoluzione 2K (1920 x 1200), cornice sottile, 400 nit, 100% sRGB
Scheda grafica: AMD Radeon 840M Graphics
Audio: DTS:X® Ultra; Doppi altoparlanti; HP Audio Boost; Poly Studio
Webcam: Fotocamera IR da 5MPx con riduzione del rumore ambientale e due microfoni integrati
TPM 2.0: sì
Dispositivo di puntamento: HP Imagepad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: no
Rete e comunicazione wireless: Scheda wireless Realtek Wi-Fi 6 (2x2) e Bluetooth® 5.4
Interfaccia:
* 1x USB Type-A con velocità di trasferimento di 10Gb/s
* 1x USB Type-A con velocità di trasferimento di 5Gb/s
* 2x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x combo microfono/cuffie
* 1x HDMI 2.1
Batteria: Batteria Li-polymer a 3 celle, 43 Wh
Alimentazione: Adattatore di alimentazione USB Type-C® da 65 W
Dimensioni: 29,73 x 21,12 x 1,65 cm
Peso: < 1kg
Colore: Ceramic White
Garanzia: 2 anni
Per la corretta compatibilità del Care Pack, utilizza il portale HP
https://cpc2.ext.hp.com/?paesi=CZ
Sistema operativo: Windows 11 Home
Processore: AMD Ryzen AI 5 340 (6 core, 12 thread, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache)
Memoria: 16GB LPDDR5x-7500 (integrata)
Disco rigido: 512 GB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Unità ottica: no
Lettore di schede di memoria: no
Lettore di impronte digitali: no
Display: 33.8 cm (13.3") display IPS, con risoluzione 2K (1920 x 1200), cornice sottile, 400 nit, 100% sRGB
Scheda grafica: AMD Radeon 840M Graphics
Audio: DTS:X® Ultra; Doppi altoparlanti; HP Audio Boost; Poly Studio
Webcam: Fotocamera IR da 5MPx con riduzione del rumore ambientale e due microfoni integrati
TPM 2.0: sì
Dispositivo di puntamento: HP Imagepad
Tastiera retroilluminata: sì
Tastierino numerico: no
Rete e comunicazione wireless: Scheda wireless Realtek Wi-Fi 6 (2x2) e Bluetooth® 5.4
Interfaccia:
* 1x USB Type-A con velocità di trasferimento di 10Gb/s
* 1x USB Type-A con velocità di trasferimento di 5Gb/s
* 2x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge)
* 1x combo microfono/cuffie
* 1x HDMI 2.1
Batteria: Batteria Li-polymer a 3 celle, 43 Wh
Alimentazione: Adattatore di alimentazione USB Type-C® da 65 W
Dimensioni: 29,73 x 21,12 x 1,65 cm
Peso: < 1kg
Colore: Ceramic White
Garanzia: 2 anni
Per la corretta compatibilità del Care Pack, utilizza il portale HP
https://cpc2.ext.hp.com/?paesi=CZ















